Nabízíme celkem 5338 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu

Vložit inzerát zdarma

nemovitosti

Zaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty

pocasi

Hlavní stránkaPráceAdministrativaNákupčí se znalostí německého jazyka - Jihomoravský kraj

Nákupčí se znalostí německého jazyka

Poptávka - [14.06.2022] Smazat / Editovat / TOPOVAT

Firma Siempelkamp CZ s.r.o., Blatnice pod Svatým Antonínkem
hledá nového kolegu/kolegyni do NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ na hlavní pracovní poměr.
* Podmínkou je znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (vhodné i pro absolventy)
* Nástup možný ihned.
* Benefity:
- 13. plat
- náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč
- dovolená navíc
- služební mobilní telefon (i pro soukromé účely)
- stravenkový paušál (50 kč/ den)
- příspěvek na penzijní připojištění (500 Kč / měsíčně)
- zvýhodněné telefonní tarify (i pro rodinné příslušníky)
- finanční odměny k životním výročím
Požadujeme:
* znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
* samostatnost a spolehlivost
Pracovní náplň:
Administrativní práce v nákupu, každodenní komunikace přes e-mail a telefon s německými dodavateli.
Kontaktujte nás na:
* telefonu +420 770 129 061
* nebo e-mailu dagmar.galuskova@siempelkamp.cz

Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
Jméno: Dagmar Galušková
Kontakt: Kontakt formulářem
Telefon: Volám na inzerát z nBazar.cz
+420518698246
Lokalita: Jihomoravský kraj
Cena: Dohodou
Zobrazeno: 108 x

Všechny inzeráty uživatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Doporučit kamarádovi
Sdílejte na FacebookuTwitteri

Kontaktujte inzerenta

Opíšte tohle číslo (Ochranu proti spamu.) sem

loading...
pocasi
Dnes přidáno: 1 inzerátů.